Featured programs


Highlighted programs


Divadlo SkRAT: Extrakty a náhrady A4 - priestor súčasnej kultúry 6. Sep 18 20:00
“Máš rád toho človeka, kurva, že ho máš rád, ale nedá sa, nemôžeš s ním byť. Nemôžeš si vedľa neho ľahnúť, a keď si ľahneš, tak ti je na vracanie. Neexistuje. Potom hrajú. Jak to môžu tak žiť?! Jebať na to.”
Veľké otvorenie: John Chantler / Ssaliva / Lautbild / Vritti A4 - priestor súčasnej kultúry 8. Sep 18 20:00
Príďte s nami osláviť otvorenie už 15. sezóny A4! Nachystali sme pre vás spektakulárny večer, prezentujúci rôzne tvorivé prístupy k súčasnej elektronike: viackanálový zvuk, audiovizuálnu performance, experiment, improvizáciu aj presahy do (post)klubovej hudby.
Divadlo SkRAT: Umri, skap a zdochni A4 - priestor súčasnej kultúry 11. Sep 18 20:00
Optimistický smrtonosný opus o tom, že futbalové mužstvá sa rozpadávajú, Boh nemá rád bezbranných a masochizmus je úžasná vec! Ďalej o obdivuhodnej schopnosti zamilovať sa niekoľkokrát denne do rôznych žien, ale aj o tom, že nie každý je schopný uniesť toľko vstupov a výstupov. Tiež o špecifikách slovenskej tantry, fenoméne inteligentnej milenky, zvestovaní príchodu Nového človeka a iných pozoruhodnostiach…

Our Programs


Divadlo SkRAT: Mono A4 - priestor súčasnej kultúry 13. Sep 18 20:00
Séria/Tri monodrámy/, v ktorých sa dozviete ako sa pripraviť na stretnutie s človekom, ktorý vás serie, o ženskom tele uzavretom v rodinnom živote ako aj o hercovi, ktorý uvažuje o tom čím by chcel byť.

Divadlo SkRAT: Rozlúčka s pohybovým aparátom A4 - priestor súčasnej kultúry 18. Sep 18 20:00
Najnovšia produkcia Divadla SkRAT je pokusom o tanečnú inscenáciu. Herci cez svoj pohybový aparát, pohyb, cez prejavy svojich vnútorných orgánov sa stretávajú s politikmi, celebritami s novinármi a fotografmi. Sú vystavení agresivite a despocii telovýchovných pracovníkov, trénerov, koučov a občas si možno chcú pritiahnuť z neba hviezdy na zem, lebo si ich chcú ohmatať. Ale možno len chcú vypovedať niečo o sebe, čo nevedia povedať slovami.
Polish Jazz 1918 - 2018 A4 - priestor súčasnej kultúry 21. Sep 18 19:00
V koprodukcii s wroclavským klubom Firlej uvádzame špeciálny celovečerný projekt s poľskými a slovenskými hudobníkmi.


Divadlo SkRAT: Tabu A4 - priestor súčasnej kultúry 27. Sep 18 20:00
Poznáte ešte nejaké tabu? Stáva sa vám, že už skutočne nič nie je pre vás posvätné? Príďte do Divadla SkRAT a vychutnajte si TAbu v podaní autorskej kolektívnej tvorby hercov a herečiek, ktorí s tabu dlhé roky bojujú… Alebo sú iba dobrovoľne v jeho zajatí? A ako je to s vami?

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google