tEóRia OtraSu: Hudobné happeningy XIX

Zoskupenie nekonvenčnej komprovizovanej hudby v intermediálnych presahoch tEóRia OtraSu, ktoré pôsobilo celé nulté roky tohto storočia, sa v súčasnosti obnovilo kvôli vydaniu jedinečného albumu s Mariánom Vargom "Hudobné happeningy".

Kúpte si vstupenky


 

Účinkujúci J. Fujak – klávesy, koncept a i., J. Kavan – violončelo, hostia G. Vermelho – spev, kvinton, J. B. Kladivo – elektronika, J. Ambrózová – spev, husle

 

Slovensko-moravské zoskupenie nekonvenčnej komprovizovanej hudby v intermediálnych presahoch tEóRia OtraSu, ktoré pôsobilo celé nulté roky tohto storočia, sa v súčasnosti obnovilo kvôli vydaniu jedinečného albumu s Mariánom Vargom "Hudobné happeningy" (Hevhetia, 2018), ktorý prináša záznam ich spoločných vystúpení z rokov 2001-2002. Ťažiskoví členovia, skladatelia a inštrumentalisti Július Fujak a Jan Kavan si na svoje hudobné happeningy do A4 prizvali tentoraz nestora slovenskej alternatívy Jána Boleslava Kladiva a dve spevácke divy hrajúce na sláčikových nástrojoch: Gabrielu Vermelho (CZ) a Janu Ambrózovú. Podujatie je spojené s prezentáciou CD albumu Marián Varga & tEóRia OtraSu: Hudobné happeningy.

 

Miesto podujatia


A4 - priestor súčasnej kultúry Sála Karpatská 2
811 05 Bratislava
Slovensko

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google