Joshua Abrams & Natural Information Society (US), Lenka Novosedlíková (SK)

Americký skladateľ prichádza predviesť svojskú víziu hypnotickej hudby, spájajúcej minimalizmus, jazz, tradičnú africkú hudbu a psychedelický krautrock.

Kúpte si vstupenky


 

Americký skladateľ a multiinštrumentalista prichádza so svojím akustickým súborom predviesť svojskú víziu hypnotickej hudby, spájajúcej nástojčivý minimalizmus, jazz, tradičnú africkú hudbu a psychedelický krautrock. V 90. rokoch sa Joshua Abrams stal výraznou figúrou chicagskej experimentálnej scény a odvtedy sa objavil na vyše stovke nahrávok. V zostave Natural Information Society hrá repetitívne riffy na marocký strunový nástroj guimbri. Okolo neho je vystavaný celý zvuk kapely, ktorú dopĺňa basklarinet, harmónium, bicie a gong. Ostatný album pred časom zbúral rebríčky magazínov Pitchfork aj The Wire – a teraz ho zažijeme po prvýkrát naživo aj v Bratislave.

 

Bratislavská skladateľka a perkusionistka Lenka Novosedlíková pripravila nový koncertný set: k delikátnym improvizovaným rytmom sa ako hosť pripojí skladateľský kolega Matej Sloboda.PODUJATIE

Miesto podujatia


A4 - priestor súčasnej kultúry sála Karpatská 2
811 05 Bratislava
Slovensko

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google