Festival OCHOTNÍCI: Svetlo je ako voda (Šesť Pé, Partizánske)

Jediný festival v Bratislave toho najlepšieho, čo sa vytvorilo v ochotníckom divadle

Festival OCHOTNÍCI 2017 podporil ako hlavný partner z verejných zdrojov Fond na podporu umenia

Bratislava je slovenským centrom kultúry a umenia. Čo však už niekoľko rokov v hlavnom meste absentuje, je nielen tvorba, ale najmä prezentácia ochotníckeho divadla. V tomto prípade sa tvorba, súťaže, prehliadky realizujú v rôznych iných slovenských mestách.
Festival OCHOTNÍCI prináša do Bratislavy to najlepšie, čo vzniklo v amatérskom divadle v ostatnej sezóne. Jeho program tvoria inscenácie, ktoré sa v súťažnom systéme prehliadok dostali na krajské, celoštátne súťaže alebo na vrcholnú prehliadku, Scénickú žatvu.

Kúpte si vstupenky


 
Nedeľa / 20.00 / divadlo / 5 € / 3 €
Účinkujú L. Tischler, N. Gažová, M. Kuttner, B. Kročilová, K. Lachká, M. Nagy, L. Nagy, L. Lazarčíková, S. Mihaličková, D. Klimková, zvuk S. Böhm, svetlá J. Krasula, technická podpora O. Böhm, Dramaturgia, scénografia, réžia kolektív Šesť Pé
Na motívy poviedky G. G. Márqueza
Nič ti nedovolí zažiť toľko vecí a prežiť toľko príbehov, ako ti umožní tvoja fantázia.
Koľko vynikajúcich kníh bolo o nej napísaných, koľko skvelých filmov natočených a​ ​​koľko dobrých divadelných inscenácií o nej vzniklo! A práve jeden z týchto príbehov​ ​hry s fantáziou a o fantázii nás inšpiroval k tomu, aby sme sa nechali uniesť do sveta,​ ​ktorý tak dobre osobne nepoznáme, ale ktorý nás láka. Loď, plavba na mori, exotické​ ​krajiny, život pod hladinou. A čo by sa stalo, keby sa dalo plávať v prúde obyčajného​ ​svetla!

Miesto podujatia


A4 - priestor súčasnej kultúry sála Karpatská 2
811 05 Bratislava
Slovensko

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google