Debris Company / Peter Lomnický: Jób (premiéra)

Jób je provokatívnym dialógom o nádeji a zmysle ľudskej existencie v situáciách zdanlivo nezmyselných. Súčasný svet založený na logike a chladnej dokonalosti a neomylnosti kontrastuje s krehkou, bezbrannou dušou človeka, podliehajúcou náhode a zápasiacou s vlastným tieňom a vlastnou nedokonalosťou.

Kúpte si vstupenky


 

Autor P. Lomnický, réžia, koncept J. Vlk, hudba J. Vlk, J.S. Bach, choreografia S. Vlčeková, asistent choreografa D. Raček, výtvarné riešenie a svetelný dizajn J. Ptačin, kostýmy K. Holková, dramaturgia D. Čiripová, hudobná realizácia R. Harvan, videoart A. Zelina, technická spolupráca J. Čabo, produkcia M. Širáňová
Účinkujú M. Potokárová, M. Noga, R. Harvan

Jób je provokatívnym dialógom o nádeji a zmysle ľudskej existencie v situáciách zdanlivo nezmyselných. Súčasný svet založený na logike a chladnej dokonalosti a neomylnosti kontrastuje s krehkou, bezbrannou dušou človeka, podliehajúcou náhode a zápasiacou s vlastným tieňom a vlastnou nedokonalosťou. Pochybnosti o viere, neistota, vnútorné dezorientovanie sa súčasného človeka – Jóba 21. storočia, sa zmietajú v labyrinte otázok o zmysle utrpenia človeka a večného zápasu rozumu a citu.

Projekt bol podporený z verejných zdrojov z Fondu na podporu umenia a Bratislavského samosprávneho kraja.

 

Miesto podujatia


A4 - priestor súčasnej kultúry Sála Karpatská 2
811 05 Bratislava
Slovensko

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google