Dälek / USA, Batcha de Mental / SK

Kultový avantgardný hip-hop DÄLEK je späť: po 10 rokoch opäť v A4!

Kúpte si vstupenky


 

Po krátkej odmlke sa (doslova) neprehliadnuteľný MC Dälek a jeho kumpáni z New Jersey vracajú na scénu s materiálom z nového albumu Asphalt for Eden, ktorý vyšiel minulý rok na labeli Profound Lore. Výrazná melanchólia protiľahlých vĺn deformovaných syntetizátorov, naliehavých beatov a orchestrálnych slučiek je teraz ešte ťaživejšia ako voľakedy. Comeback with some style!

Títo chlapíci sú dlhé roky známi ako priekopníci experimentálneho hip-hopu, ktorého jedinečnosť zachytáva päť legendárnych albumov: Gutter Tactics (2009), Abandoned Language (2007), Absence (2005), ...From Filthy Tongue of Gods and Griots (2002) – všetky vydané na Ipecac Recordings – takisto ako Negro Necro Nekros (1998) na labeli Gern Blandsten. Dälek zdieľali pódium s menami ako KRS One, Tomahawk, The Melvins, TOOL, Grandmaster Flash, RJD2, Prince Paul,Gaslamp Killer, Earth, Flying Lotus, The Bug, Mastodon, Fantomas a mnohými ďalšími.

https://www.facebook.com/dalekmusic/
https://deadverse.com/

-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/

BATCHA DE MENTAL
Neúprosný ikonoklast a enfant terrible slovenskej undergroundovej elektroniky i vizuálnej kultúry Batcha de Mental (a.k.a. grafický dizajnér Alex Gutrai) predstaví to najlepšie z dlhoročne hromadeného arzenálu vlastných skladieb. Zlé svedomie & temné nevedomie hudobnej tvorby, post-post-tanečný nadhľad aj náklad pre vaše zmysly.
https://soundcloud.com/batcha-de-mental
FACEBOOK EVENT

Miesto podujatia


A4 - priestor súčasnej kultúry Sála Karpatská 2
811 05 Bratislava
Slovensko

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google