Klein, Ewa Justka, Nina Pixel

Trojkoncert Klein (Hyperdub/UK), Ewa Justka (PL/UK), Nina Pixel (SK/DE)

Kúpte si vstupenky


 

Klein v Bratislave! Momentálne jedna z najzaujímavejších britských hudobníčok prinesie z undergroundu Južného Londýna svoju imaginatívnu aj sociálne-kritickú víziu hudby, ktorú magazín FACT označil za “zrnité popové koláže”, iní zas za sureálnu zmes R&B, hiphopu, reality TV a experimentálnej elektroniky.
https://www.youtube.com/channel/UCHGzELDZdJgIOojThONjN5g

Poľská “acid-technoise artist” Ewa Justka patrí k neprehliadnuteľným postavám súčasnej DIY scény. Vyvíja vlastné syntetizátory, hackuje elektronické obvody, naživo skúma extrémy svetelnej a zvukovej šou. Jej rytmickému nákladu nechýba nekompromisný beat ani industriálna drsnosť.
http://ewajustka.tumblr.com/

A k tomu premiéra špeciálnej verzie zvukovej básne Bias Loop, ktorá sa mala pôvodne udiať na festivale NEXT: v Berlíne usadená Nina Pixel rozpráva príbehy siahajúce za hranice rituálnych rytmov zaslučkovaných v nekonečných zvukových krajinách a špinavého temného techna.
Nové dielo vzniklo na základe spoločnej objednávky amsterdamského festivalu Sonic Acts a A4 v rámci projektu medzinárodnej spolupráce Re-Imagine Europe, spolufinancovaného EU programom Kreatívna Európa a Fondom na podporu umenia.
https://www.facebook.com/ninapixel/

Vstupné: 8 € na mieste / 6 € predpredaj

Miesto podujatia


A4 - priestor súčasnej kultúry Sála Karpatská 2
811 05 Bratislava
Slovensko

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google