FRESH AIR: Jozef van Wissem / Deaf Center / András Cséfalvay

Holandský lutnista a skladateľ Jozef van Wissem, kultový potemnelo-nostalgický projekt Deaf Center a k tomu po dlhšom čase čerstvé piesne umelca a hudobníka Andrása Cséfalvaya.

Kúpte si vstupenky


 

JOZEF VAN WISSEM (NL)
Holandský lutnista a skladateľ Jozef van Wissem je známy o. i. zo spolupráce s režisérom Jimom Jarmuschom. V roku 2012 s ním nahral dva albumy, o rok nato získal hlavnú cenu v Cannes za hudbu k filmu Prežijú len milenci. Jediný koncert na Slovensku predstaví materiál z nového albumu.DEAF CENTER (NO)
Kultový potemnelo-nostalgický projekt Deaf Center tvoria dvaja nórski multiinštrumentalisti – Erik K. Skodvin (aka Svarte Greiner) a Otto A. Totland, ktorých zvukové plochy sa pohybujú od roku 2003 na osi ambientnej elektroniky, súčasnej vážnej hudby a drone music.ANDRÁS CSÉFALVAY (SK)
A k tomu po dlhšom čase čerstvé piesne umelca a hudobníka Andrása Cséfalvaya: “o stromoch, veľrybách a Európe”.Koncert sa koná v rámci projektu Fresh Air: Súčasné trendy v hudbe, kine, divadle a mediálnom umení podporeného z grantov EHP a štátneho rozpočtu SR, v celkovej výške 160 430 €.

Miesto podujatia


A4 - priestor súčasnej kultúry Sála Karpatská 2
811 05 Bratislava
Slovensko

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google